PRODUKTET
Parkim i zgjuar. Njohja e fytyrës. Porta e kthyeshëm
 • Kioskë për Pagesë në Parkim të Automjeteve me Cilësi të Lartë me Lexues të kodit për prodhuesit e funksioneve të pagesave automatike Kioskë për Pagesë në Parkim të Automjeteve me Cilësi të Lartë me Lexues të kodit për prodhuesit e funksioneve të pagesave automatike
  MAKIN E PAGESS AUTO. Karakteristikat: Siguria Dera kryesore është e kyçur me bllokimin elektronik të sigurisë dhe sistemin e bllokimit të traversës. Dhe kyçi elektronik i sigurisë duhet të zhbllokohet nga karta e administratorit dhe fjalëkalimet. Kutitë e sigurisë së parave të gatshme kanë një modul të veçantë të sigurt. Trashësia e kutisë është 4-5 mm, dhe kutitë e sigurisë së parave të gatshme mbyllen nga bravat e tyre të derës. Monedha pagese të disponueshme, fatura, karta bankare / kredi, Pasaportë e Shpejtë Hyrja në dispozicion e Babknotes $ 5, 10 $, 20 $, 50 $, 100 $ Prodhimi i Kartmonedhave në dispozicion $ 1, $ 5, 20 $ Hyrja në dispozicion e monedhës $ 1, 5 $, 10 $ Produkti i disponueshëm i monedhës 0,5 $, 1 $ Gjeni mua Funksioni për të gjetur makinën tuaj Ky funksion është i veçantë për vendet e parkimit i cili ka një sistem udhëzimi për video parkimi dhe një sistem njohje të targave. Vendosni numrin e targës së makinës suaj, ekrani me ekran LCD 22 "me prekje do të tregojë pozicionin e saktë të makinës tuaj në parkingje me një hartë elektronike, dhe gjithashtu tregon mënyrën më të mirë për të marrë makinën tuaj. Alarmi i dëmtimit Makina ka kamerë për monitor dhe ka sensor infra të kuqe. Mund të regjistrojë ata që e operojnë. Dhe kur dikush e prish atë, ai menjëherë do të tingëllojë një alarm i mprehtë me zë të lartë, dhe do t'i japë një sinjal alarmi qendrës së administratës. I përshtatshëm për parkingun në bashkësitë rezidenciale, ndërmarrjet dhe institucionet, hotelet, ndërtesat tregtare, organizatat qeveritare, kompania e logjistikës, spitalet, fshatrat, tregjet e pazarit, etj. Teknologjia Co Shenzhen TigerWong, Ltd Kioskë për Pagesë për Parkim të Automjeteve me Cilësi të Lartë me Lexues të kodit për shiritat për prodhuesit e funksioneve të pagesave automatike, Ekipi teknik profesional dhe efikas i hyrjes së këmbësorëve, mbështet zgjidhje të personalizuara jo të standardizuara
 • TGW Lartësia e plotë e rrotullimit Porta e rrotullimit me kontrollin e qasjes TGW Lartësia e plotë e rrotullimit Porta e rrotullimit me kontrollin e qasjes
  Gates hyrëse për këmbësorë përfshijnë portat e trekëmbësh, portat e krahut, portat e lëkundjes, portat rrëshqitëse, portat me lartësi të plotë dhe portat me gjysmë lartësi. Sigurimi i komoditetit të menaxhimit për hyrjet dhe daljet. Mund të përdoret së bashku me kartat ID / IC, lexuesit e UHF, lexuesit e gjurmëve të gishtave, njohjen e fytyrës dhe metodat e tjera të kontrollit të qasjes për të arritur personelin inteligjent të menaxhimit që hyjnë dhe dalin dhe ruajnë dhe nxjerrin shënime. Nën rrethana normale, portat e kalimit të këmbësorëve mund të korrespondojnë me portat e ndryshme dhe skemat e kontrollit të qasjes sipas dizajnit dhe kërkesave specifike të skenarëve të aplikimit dhe gjithashtu mund të përdoren me softuer kompjuterik ose serverë cloud.
 • Sistemi i pjesëmarrjes së njohjes së kohës së njohjes Biometrike Zgjidhje të Kontrollit të Aeroportit Njohja e fytyrës Sistemi i pjesëmarrjes së njohjes së kohës së njohjes Biometrike Zgjidhje të Kontrollit të Aeroportit Njohja e fytyrës
  Aplikimi i produktitSistemi i pjesëmarrjes së njohjes së kohës së njohjes Biometrike Zgjidhje të Kontrollit të Aeroportit Njohja e fytyrësTerminali i portës së njohjes së fytyrës është një grup leximi i dokumenteve dhe njohja e fytyrës.Pajisja e integruar e kontrollit të kanaleve biometrike. Pajisja bazohet në komunikimin e rrjetit TCP / IP. Menaxhimi i pajisjes së terminalit përmes internetitMenaxhimi i centralizuar, dhe telekomanda e portës, për të arritur hapjen dhe mbylljen e portës, dhe në të njëjtën kohë mund të arrijë rezervë sinkron të të dhënave me platformën e menaxhimit.Pajisja terminale mund të jetë në përputhje me skenarin e autentifikimit të dëshmitarit (1: 1), personShkarkoni në skenë diskriminimi (1: n), dhe mund të vendosen në 1: Sipas përdoruesit:1 ose 1: n kaloni.
 • Shitje me shumicë me shumicë Saktësi e lartë 8 inç LCD Sistemi i njohjes së kartës së njohjes së fytyrës Sistemi i kamerës së njohjes së fytyrës me çmim të mirë-Shenzhen TigerWong Technology Co., Ltd Shitje me shumicë me shumicë Saktësi e lartë 8 inç LCD Sistemi i njohjes së kartës së njohjes së fytyrës Sistemi i kamerës së njohjes së fytyrës me çmim të mirë-Shenzhen TigerWong Technology Co., Ltd
  Shitja me shumicë Sistemi i kamerës së njohjes së fytyrës me ekran LCD me saktësi të lartë 8 inç Sistemi i kamerës së njohjes së fytyrës me çmim të mirë-Shenzhen TigerWong Technology Co.
22222
ZGJIDHJET
Pavarësisht nga mbështetja teknike para shitjes ose pas shitjes, ne jemi gjithmonë të gatshëm të ofrojmë shërbim të kënaqur ndaj klientit.
Pavarësisht nga mbështetja teknike para shitjes ose pas shitjes, ne jemi gjithmonë të gatshëm t'u ofrojmë klientëve shërbime të kënaqshme. Për të siguruar efikasitetin më të lartë, ne jemi të gatshëm të marrim konsultë teknike me klientët, mirëmbajtjen e pajisjeve, dështimin e prodhimit, ankesat e shërbimit dhe çështje të tjera në çdo kohë për të përmirësuar kënaqësinë e klientit. Përmes konsultës telefonike dhe shërbimit në vend, ne mund të zbulojmë dhe zgjidhim problemet në kohë për të siguruar të drejtat e klientit, për të siguruar shërbime profesionale dhe të synuara për përdorues të ndryshëm dhe për të shoqëruar klientët gjatë gjithë procesit.
Përmes konsultës telefonike dhe shërbimit në vend, ne mund të gjejmë probleme dhe të zgjidhim problemet në kohë për të siguruar të drejtat e klientit, për të siguruar shërbime profesionale dhe të synuara për përdorues të ndryshëm dhe për të shoqëruar klientët gjatë gjithë procesit.

EMAIL: info@sztigerwong.com
TEL: 0755-23773884
LEXO MË SHUMË
LEXO MË SHUMË
RRETH NESH

TALENTUAR. E MADHE E Mrekullueshme. E BESUESHME. AKTIVE

Shenzhen TigerWong Technology Co, Ltd është ofruesi kryesor i zgjidhjes së kontrollit të hyrjes për sistemin e parkimit LPR, sistemin e parkimit ANPR dhe terminalet e kontrollit të hyrjes për këmbësorët dhe terminalet e njohjes së fytyrës. E themeluar në vitin 2001, TigerWong është e përkushtuar për zhvillimin e sistemeve të zgjuara të parkimit, duke analizuar vazhdimisht dhe zgjidhur problemet në kërkesat ekzistuese dhe kërkesat e mundshme, dhe është e angazhuar për plotësimin e kërkesave të reja funksionale të zgjidhjeve të kontrollit të parkimit. Nga sistemi i parkimit të biletave në letër te sistemi i parkimit të kartave RFID, derisa sistemi i parkimit të njohjes së targave dhe pagesa jo induktive, synojnë të bëhen udhëheqës i industrisë së zgjuar të parkimit.
 • 20 + Vite
  ZHVILLIMI I PROGRAMIT
 • 10000+
  RASTE TE SUKSESSHME
 • 120+
  Njohja e targave të shteteve dhe rajoneve
 • 386+
  SHFRYTZUESIT GLOBAL
LEXO MË SHUMË
Rasti ynë
Më shumë se 1000 raste reale në 56 vende
 • ALPR Menaxhimi i parkimit të gjitha në një makinë me njohjen e personalizuar të karakterit-TAILANDA
  Sistemi Global i Njohjes së Pllakave të Licencës është realizimi i konvertimit të tekstit grafik për identifikimin e elementit të veçantë të targës dhe përdor teknologjinë kompjuterike për ta menaxhuar atë. Veçanërisht karaktere të veçanta, siç është shfaqja e emrave dhe qëllimeve të veçanta të vendeve në mongolisht. Fotografitë e kapura nga kamera njihen posaçërisht nga algoritmi lokal dhe dalin si rekord ose krijojnë një raport. Ato përdoren në të vërtetë në zonat e parkimit, zona me shpejtësi të lartë, larje makinash, pika karburanti, etj, gjë që përmirëson shumë efikasitetin e automjeteve.
 • Prodhuesit profesionistë ALPR Thailand
  ALPR Tajlandë Prodhuesit profesionistë ALPR Thailand Pavarësisht nëse njerëzit e instalojnë atë si një derë e brendshme ose e jashtme, është një zgjedhje kryesore sepse mund të japë një bukuri klasike ose stil modern për të përmbushur çdo stil.
 • Menaxhimi i qasjes në fabrikë të Vietnamit nga ALPR dhe kartelë IC punon në Turnstile për motoçikleta
  Sistemi realizojnë menaxhimin e tërë udhëtim punonjës në një motor, i timon do të hapet automatikisht kur përputhja e comparision për numrin pjatë dhe kartës IC dhe eksportojë një raport nga ditë apo muaj.
 • Tiger Parking Smart RFID Parking zgjidhje për hyrjen e kontrollit të qasjes
  LPR ose ANPR (njohja e pllakave të licencës) Teknologjia mund të nxjerrë dhe të njohë targa të automjeteve në lëvizje nga një sfond kompleks dhe të njohë informacionin e targave të automjeteve përmes teknologjive të tilla si nxjerrja e pllakave të licencës, para përpunimit të imazhit, nxjerrjes së funksionit dhe njohjes së karakterit të licencës.
NA KONTAKTONI

KONTAKTONI N IN 1 OR TO P TOR T G ZGJIDHUR