• Parkim dhe Turnstile
  Parkim dhe Turnstile
  Zgjidhje për menaxhimin e kontrollit të hyrjes në parking dhe kontrollin e hyrjes në portën rrotulluese.

Produktet

Prodhuesi kryesor i sistemit të menaxhimit të parkimit në Kinë, TigerWong ofron zgjidhje të avancuara të menaxhimit të parkimit.

Zgjedhja e furnizuesit të duhur të sistemit të menaxhimit të parkimit, ju mund të bëni një ndryshim të rëndësishëm në efikasitetin dhe efektivitetin e përgjithshëm të operacioneve tuaja të parkimit.

Produktet tona kryesore përfshijnë: sistemin e parkimit LPR, sistemin e parkimit ANPR, sistemin e njohjes së fytyrës. Mirësevini Kontakt!

 • <p>20+ vjet</p>

  20+ vjet

  ZHVILLIMI I SOFTWAREVE

 • <p>10000+</p>

  10000+

  RASTE TË SUKSESSHME

 • <p>120+<br></p>

  120+

  VENDET DHE RAJONI NJOHJA E TARGAVE TË LICENCAVE

 • <p>386+</p>

  386+

  PËRDORUES GLOBALE

Rastet në mbarë botën

Më shumë se 80 raste në shumë vende si Japonia, Filipina, Tajlanda, Arabia Saudite, Egjipti, Afrika e Jugut, Bolivia, etj.

kontakto për të marrë ZGJIDHJE

Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip