ПРОИЗВОДИ
Паметен паркинг. Препознавање на лице. Порта турникет
 • Професионален висококвалитетен киоск за плаќање на паркинг автомобили со читач на бар-кодови за производители на функции за автоматско плаќање Професионален висококвалитетен киоск за плаќање на паркинг автомобили со читач на бар-кодови за производители на функции за автоматско плаќање
  МАШИНА за автоматско плаќање. Карактеристики: Безбедност Главната врата е заклучена со електронската безбедносна брава и системот за попречно заклучување. А, електронската безбедносна брава треба да биде отклучена од картичката на администраторот и лозинките. Безбедносните кутии за готовина имаат посебен безбеден модул. Дебелината на кутијата е 4-5 мм, а безбедносните кутии се заклучуваат со сопствени брави на вратите. Достапни платни пари, сметки, банкарски / кредитни картички, брз пас Достапен влез за Babknotes 5 $, 10 $, 20 $, 50 $, 100 $ Достапен излез за банкноти $ 1, 5 $, 20 $ Достапен влез на монета $ 1, 5 $, 10 $ Достапен излез на монета 0,5 УСД, 1 УСД Најдете ме Функција за пронаоѓање на вашиот автомобил Оваа функција е специјална за паркинзите кои имаат систем за водење видео за паркирање и систем за препознавање регистарски таблички. Внесете го бројот на регистарската табличка на вашиот автомобил, 22 "HD LCD екран на допир ќе ја покаже точната позиција на вашиот автомобил на паркинзите со електронска мапа, и исто така ќе го покаже најдобриот начин да го добиете вашиот автомобил. Аларм за оштетување Машината има камера за монитор и има инфрацрвен сензор. Може да ги сними оние кои управуваат со него. И кога некој ќе го скрши, веднаш ќе се огласи остар аларм гласно, и ќе му даде сигнал за аларм до административниот центар. Погоден за паркинг во станбени заедници, претпријатија и институции, хотели, комерцијални згради, владини организации, логистичка компанија, болници, села, трговски пазари итн. Шенжен TigerWong Technology Co., Ltd Професионален висококвалитетен паметен киоск за плаќање со паркинг автомобил со читач на бар-кодови за производители на функции за автоматско плаќање, професионален и ефикасен технички тим за пристап до пешаци, поддржува нестандардизирани кориснички решенија
 • TGW Целосна висинска врата врати со контрола на пристап TGW Целосна висинска врата врати со контрола на пристап
  Пешачки пристап порти вклучуваат статив порти, крило порти, замав порти, лизгање порти, целосна висина порти и полу-висина порти. Обезбеди управување со погодност за влезови и излези. Може да се користи заедно со ID / IC картички, читачи на UHF, читачи на отпечатоци, препознавање на лице и други методи за контрола на пристап за да се постигне интелигентен менаџерски персонал кој влегува и излегува и зачувува и излезни записи. Под нормални околности, портите на пешачки премин можат да одговараат на различни порти и шеми за контрола на пристапот според специфичниот дизајн и барањата на сценаријата за апликации, а исто така може да се користат со компјутерски софтвер или облак сервери.
 • Лице за препогонување на времето за време на посетеност Систем Биометриски решенија за контрола на пристап аеродромот за препознавање на лицето Лице за препогонување на времето за време на посетеност Систем Биометриски решенија за контрола на пристап аеродромот за препознавање на лицето
  Примена на производотЛице за препогонување на времето за време на посетеност Систем Биометриски решенија за контрола на пристап аеродромот за препознавање на лицетоПортата за препознавање на лицето е збир на читање на документи и препознавање на лице.Интегриран биометриски канален уред за контрола. Уредот е базиран на TCP / IP мрежна комуникација. Управување со терминални уреди преку ИнтернетЦентрализирано управување и далечински управувач на портата, за да се постигне отворање и затворање на портата, а во исто време може да се постигне синхрони бекап на податоци со платформата за управување.Терминалниот уред може да биде компатибилен со сценариото за автентикација на сведоци (1: 1), лицеСцена на дискриминација на лицето (1: n) и може да се постави на 1: според корисникот:1 или 1: n прекинувач.
 • Продажба на големо, Систем за пристап до картички за препознавање на лице со инчен LCD екран со висока точност од 8 инчи Систем за камери за препознавање лице со добра цена-Шенжен TigerWong Technology Co., Ltd Продажба на големо, Систем за пристап до картички за препознавање на лице со инчен LCD екран со висока точност од 8 инчи Систем за камери за препознавање лице со добра цена-Шенжен TigerWong Technology Co., Ltd
  Продажба на големо Систем со голема прецизност 8 инчен LCD екран со систем за пристап до картичка за препознавање лице Систем за препознавање лице со добра цена-Шенжен TigerWong Technology Co., Ltd
22222
РЕШЕНИЈА
Без оглед на техничката поддршка пред продажбата или по продажбата, ние сме секогаш подготвени да обезбедиме задоволни услуги за клиентите.
Без оглед на техничката поддршка пред продажбата или пост-продажбата, ние сме секогаш подготвени да им обезбедиме на клиентите задоволителни услуги. За да обезбедиме највисока ефикасност, подготвени сме да добиеме техничка консултација со клиенти, одржување на опрема, неуспех во производството, поплаки за услуги и други проблеми во секое време за да го подобриме задоволството на клиентот. Преку телефонска консултација и услуга на лице место, можеме навремено да откриеме и да ги решиме проблемите за да обезбедиме права на клиентите, да обезбедиме професионални и насочени услуги за различни корисници и да ги придружуваме клиентите во текот на целиот процес.
Преку телефонска консултација и услуга на лице место, можеме да најдеме проблеми и да ги решиме проблемите на време за да ги осигураме правата на клиентите, да обезбедиме професионални и насочени услуги за различни корисници и да ги придружуваме клиентите во текот на целиот процес

Е-пошта: info@sztigerwong.com
ТЕЛ: 0755-23773884
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
ЗА НАС

ТАЛЕНТИРАН. ГОЛЕМО. ПРЕКРАСЕН. ВЕРИСТ. АКТИВНО

Шенжен TigerWong Technology Co., Ltd. е водечки снабдувач на решенија за контрола на пристап за системот за паркирање LPR, систем за паркирање ANPR и терминали за контрола на пристап за пешаци и турникет и препознавање лице. Основана во 2001 година, TigerWong е посветена на развојот на паметни системи за паркирање, континуирано анализирање и решавање на проблемите во постојните барања и потенцијалните побарувања и е посветена на исполнување на новите функционални барања на решенијата за контрола на паркирањето. Од системот за паркирање на хартиени билети до системот за паркирање на картички РФИД, сè до системот за паркирање со препознавање регистарски таблички и неиндуктивното плаќање, имаат за цел да станат лидер во паметната индустрија за паркирање.
 • 20 + години
  РАЗВОЈ НА СОФТВЕР
 • 10000+
  УСПЕШНИ СЛУЧАИ
 • 120+
  ПРИЗНАВАЕ НА ЛИЦЕНЦАТА ЗА ЗЕМЈИ И РЕГИОН
 • 386+
  ГЛОБАЛНИ КОРИСНИЦИ
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Нашиот случај
Повеќе од 1000 вистински случаи во 56 земји
 • ALPR управување со паркинг сето тоа во една машина со прилагодено препознавање на карактери-ТАЈЛАНД
  Глобалниот систем за препознавање на регистарски таблички е реализација на графички преобразувачки текст за идентификација на специјалниот елемент за регистарската табличка и користи компјутерска технологија за управување со неа. Особено посебни знаци, како што е прикажување на посебни имиња на места и намени на монголски јазик. Сликите снимени од камерата се специјално препознаени од локалниот алгоритам и излегуваат како запис или генерираат извештај. Тие всушност се користат на места за паркирање, области со голема брзина, миење автомобили, бензински пумпи и сл., Што во голема мера ја подобрува ефикасноста на возилата.
 • Професионални производители на АЛПР Тајланд
  АЛПР Тајланд Професионални производители на АЛПР Тајланд Без разлика дали луѓето ја инсталираат како внатрешна или надворешна врата, тоа е врвен избор затоа што може да испорача класичен шарм или модерен стил за да се исполнат сите стилови.
 • Виетнам фабрика за управување со вработените Управување со ALPR и IC картичка работи на турникл за мотоцикли
  Системот се реализира за управување на работникот целата вози мотоцикл, турникет ќе се отвори автоматски кога усогласеноста на компарација за регистарската табличка и IC картичка и извоз на извештајот на ден или месец.
 • Тигар паркинг паметни РФИД паркинг решение за влез на пристап
  LPR или ANPR (Лиценца препознавање на регистарски таблички) технологија, може да се извлече и да ја признае дозвола регистерски таблички во движење од комплекс позадина, и да ја признае лиценца информации табличка на возилото преку технологии како што се екстракција на регистарска табличка, слика препроцесирачка, функција екстракција и регистарска табличка признавање карактер.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

КОНТАКТИРАЈТЕ ЗА 1 ЧАС ЗА ДА ДОБИЕТЕ РЕШЕНИЕ